informacje Stroje kąpielowe lexo - wymiana i zwroty

nazwaProducenta

nazwaProducenta

nazwaProducenta

Wymiana i zwroty

Wymiany

Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru na inny model, kolor lub rozmiar, w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem jest zwrot towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy), w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, z metkami oraz dowodem zakupu. Ewentualną nadpłatę zwracamy przelewem na konto bankowe. W przypadku dopłaty należy uregulować podaną przez sklep należność wynikającą z różnic w cenach wymienianych towarów.

Jeżeli odsyłana bielizna zostanie zniszczona lub zgnieciona na skutek niewłaściwego zapakowania, sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody. Koszty przesyłki za wymiany nie wynikające z winy sklepu ponosi Klient. Bardzo prosimy nie odsyłać wymienianych produktów w kopertach bąbelkowych, listem zwykłym, gdyż towar tak wysłany najczęściej dociera do nas zniszczony, a takich wymian nie uznajemy. Poprawnie nadana przesyłka winna być wysłana jako paczka, w tekturowym pudełku.

Ponadto do paczki zwrotnej prosimy dołączyć: fakture vat lub paragon, oraz 17zł na ponowne odesłanie przesyłki do Klienta (w razie gdy Klient nie przekarze wyżej wspomnianej kwoty, sklep odeśle wymieniony towar za pobraniem), a także wypełniony formularz wymiany, z informacją na jaki rozmiar, kolor badź model chcą ją Państwo wymienić. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Wymian prosimy dokonywać wyłącznie na adres: Firma "Lexo" , ul. Błędowska 20, 93-481 Łódź

Zwroty

Istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 7 dni od daty jego otrzymania. Warunkiem jest zwrot towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy), razem z oryginalnym pudełkiem, ometkowaniem, dowodem zakupu ( faktura vat lub paragon ) oraz formularzem zwrotu. Równowartość za zakupiony towar zostanie zwrócona na konto bankowe.

Bielizna, której zwrot nie zostanie uznany (jako, że np. odesłana została po wymaganym terminie, nie zawierała rachunku bądź pisma reklamacyjnego, była bez metek lub pudełka, została zabrudzona), będzie odesłana na koszt Klienta. Bardzo prosimy nie odsyłać zwracanych produktów w kopertach bąbelkowych, listem zwykłym, gdyż towar tak wysłany najczęściej dociera do nas zniszczony, a takich zwrotów nie uznajemy. Poprawnie nadana przesyłka winna być wysłana jako paczka, w tekturowym pudełku.

Uwaga: w przypadku gdy zamówienie objęte było gratisową lub promocyjną opłatą za przesyłką, w momencie zwrotu koszty zostaną przeliczone i potrącone ze zwracanej kwoty w wysokości faktycznie poniesionej przez sklep.

Zwroty wykonywane są do 14 dni roboczych. Koszty przesyłek za zwroty nie wynikające z winy sklepu ponosi Klient. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Zwrotów prosimy dokonywać tylko i wyłącznie na adres: Firma "Lexo" ul. Błędowska 20 93-481 Łódź


Lexo.pl - stroje kąpielowe - kostiumy kąpielowe - bikini - hurtownia strojąw kąpielowych.
stroje kąpielowe , kostiumy kąpielowe, bikini , hurtownia strojów kąpielowych , stroje kąpielowe hurt ,kostiumy kąpielowe hurt , Gabbiano , Self

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2006 SEBDAN.erodate opinie